O Nas

MED to team składający się z lekarzy i fizjoterapeutów wierzących, że we współczesnej medycynie Pacjent jest w centrum uwagi zespołu terapeutycznego, a zarazem jest jego częścią.  Uważamy, że nowoczesne leczenie to nie tylko wiedza i doświadczenie specjalistów ale też sztuka komunikacji w zespole, kontakt z Pacjentem oraz otwartość na sugestie. Charakteryzuje nas umiejętność współpracy, indywidualne podejście do każdego Pacjenta, wzajemne korzystanie z naszych umiejętności oraz doświadczenie wypracowane przez lata wcześniejszej wspólnej pracy. Jesteśmy otwarci i chętni podejmować współpracę ze Specjalistami o podobnej filozofii i podejściu do leczenia. Cenimy sobie pozytywną atmosferę i komfort pracy.

Naszym fundamentem jest zamiłowanie do ortopedii, która jest bardzo dynamicznie rozwijającą się specjalizacją. To nie tylko typowe leczenie farmakologiczne, biologiczne czy operacyjne ale przede wszystkim dogłębne zrozumienie problemu przedstawionego przez Pacjenta. Swoją diagnozę opieramy o znajomość anatomii i biomechaniki, diagnostykę funkcjonalną oraz badania obrazowe wykonywane na miejscu: USG i RTG. Diagnostyka prowadzona jest wspólnie przez lekarza ortopedę i fizjoterapeutę. To wspólne ale często odmienne podejście przez do schorzenia Pacjenta, pozwala wybrać optymalne i indywidualne postępowanie zwiększając skuteczność i skracając czas leczenia. 

Jesteśmy aktywni i uprawiamy wspólnie w naszym zespole wiele aktywności sportowych: kiteboarding, narty, snowboard, golf, wspinaczka, paragliding, piłka nożna, lekka atletyka… Mamy pod opieką kluby sportowe odnoszące sukcesy na arenie ogólnopolskiej jak i międzynarodowej.

Lekarze

dr n. med. Juliusz Dec

ortopedia i traumatologia

dr n. med. Jerzy Grzywocz

ortopedia i traumatologia

Medycyna Sportowa

Fizjoterapeuci

mgr Agnieszka Czura

Fizjoterapia

mgr Monika Gołda

Fizjoterapia

mgr Joanna Deda

Fizjoterapia

mgr Bartłomiej Steleblak

Fizjoterapia

mgr Kamil Bryś

Fizjoterapia

Szanujemy Twoją prywatność. Sprawdź jakie dane są przez nas zbierane i jak dbać o swoją prywatność.
Sprawdź nasze informację o  RODO  i naszą Politykę Prywatności.