mgr Jakub Hoła

Fizjoterapeuta

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Zajmuję się głównie fizjoterapią ortopedyczną oraz sportową. Istotą współpracy jest wyznaczanie konkretnych i istotnych dla pacjenta celów rehabilitacji tak, aby były wyzwaniem zarówno dla mnie jak i pacjenta.

W terapii kładę nacisk na świadomość pacjenta w procesie terapii, co pociąga za sobą pełne zaangażowanie oraz zrozumienie problemu. W pracy posługuję się konwencjonalnymi metodami leczniczymi opartymi na badaniach naukowych tj. terapii manualnej, metod powięziowych oraz za pomocą treningu funkcjonalnego. Swoje umiejętności rozwijałem już w trakcie studiów odbywając staż w Piaście Gliwice w pracy z młodymi piłkarzami oraz zdobywając kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach.

Pasjonuje się piłką nożną, gram w klubie na poziomie amatorskim, w wolnym czasie biegam, jeżdżę na rowerze. Często chodzę po górach, niezależnie od pogody zawsze jest warto! Na co dzień jestem pełen energii i entuzjazmu, rywalizacja to nieodłączna część mojego życia, lubię nowe doświadczenia
i wyzwania.

Jakub Hoła - ZnanyLekarz.pl