Podologia

W naszym centrum przeprowadzamy diagnostykę zaburzeń w obrębie stopy i stawu skokowo- goleniowego. Wkładki ortopedyczne dobrane przez naszego specjalistę na podstawie badań poprawiają komfort poruszania się (zmniejszają zmęczenie nóg i kręgosłupa), poprawiają komfort uprawiania sportu, zapobiegają powstawaniu zmian chorobowych (takich jak płaskostopie, ostroga piętowa czy halluxy), korygują ustawienie stóp (w przypadku dzieci i młodzieży wpływają na odciążenie i prawidłową postawę kolan, kręgosłupa, bioder). 

Indywidualnie dobrane wkładki ortopedyczne

Oferujemy wkładki dynamiczne i termoplastyczne ze specjalistycznych materiałów amortyzujących wstrząsy, wkładki do wszystkich typów obuwia oraz dostosowane do wieku i prowadzonego trybu życia. Z powodzeniem dobieramy wkładki dla sportowców zapewniające odpowiedni rozkład nacisków wpływających na unikanie kontuzji i osiąganie lepszych wyników sportowych.

Konsultacja podologiczna obejmuje wywiad medyczny, ustalenie umiejscowienia bólu oraz badanie na pomiarze parametrów stopy na podoskopie.

W swojej ofercie posiadamy wkładki ortopedyczne igli z włókna węglowego, wkładki vasyli i inne.

Nasi fizjoterapeuci

mgr Agnieszka Bronisz

mgr Monika Gołda

Pozostałe usługi

Rehabilitacja ortopedyczna
Rehabilitacja stomatologiczna
Rehabilitacja
poporodowa
Terapia
radiofalowa
Terapia
manualna
Suche
igłowanie

Kinesiotaping
Poradnia bólu
kręgosłupa

Fizykoterapia
Masaż
kompresyjny