Dołącz do naszego zespołu

Nasze centrum medyczne nawiąże współpracę z lekarzami specjalistami lub lekarzami w trakcie specjalizacji oraz osobami wykonującymi inne zawody medyczne.

W naszym centrum gwarantujemy:

  • Obsługę administracyjną (np. sprawy rejestracyjne, ubezpieczeniowe, doradztwo prawne)
  • Obsługę medyczną (np. możliwość zakupienia wyposażenia i sprzętu pod indywidualne potrzeby specjalisty)
  • Reklamę działalności i specjalizacji (obsługa indywidualnego profilu Znany Lekarz)
  • System informatyczny do rejestracji pacjentów i prowadzenia dokumentacji medycznej

Forma współpracy

Proponujemy zawarcie umowy kontraktowej dla specjalistów prowadzących indywidualną działalność gospodarczą, a dla pozostałych specjalistów korzystną formę współpracy w oparciu o umowę cywilnoprawną.

Istnieje możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy na podstawie tygodniowego grafiku (poniedziałek-sobota). Oferujemy korzystne zasady wynagradzania obliczane na podstawie ilości przyjmowanych pacjentów i cen za konkretne usługi.

Dlaczego warto pracować z Nami?

Jesteśmy otwarci i chętni podejmować współpracę ze Specjalistami o podobnej filozofii i podejściu do leczenia. Cenimy sobie pozytywną atmosferę i komfort pracy.

Jesteśmy aktywni i uprawiamy wspólnie w naszym zespole wiele aktywności sportowych: kiteboarding, narty, snowboard, golf, wspinaczka, paragliding, piłka nożna, lekka atletyka… Mamy pod opieką kluby sportowe odnoszące sukcesy na arenie ogólnopolskiej jak i międzynarodowej.

Interesuje Cię współpraca z Nami?

Napisz rejestracja@medteam.pl lub zadzwoń 604 098 115