Poradnia bólu kręgosłupa

W naszej poradni bólu kręgosłupa łączymy doświadczenie naszych specjalistów z nowoczesnymi metodami leczenia. Zapewniamy naszym Pacjentom kompleksową opiekę lekarza ortopedy oraz fizjoterapeuty. 

Bóle pleców są obecnie poważnym problemem społecznych zwłaszcza wśród osób prowadzących siedzący tryb życia, spędzających dużo czasu w samochodzie, pracujących w biurze, mających nadwagę, a także kobiet w ciąży, młodych mam, osób pracujących fizycznie. Ulgę w bólu i dyskomforcie przyniesie usunięcie przyczyny dolegliwości oraz właściwe dobrane ćwiczenia.

Jak wygląda konsultacja z fizjoterapeutą?

Fizjoterapeuta przeprowadzi wywiad i oceni stan faktyczny. Podczas konsultacji opracowany zostaje indywidualny program ćwiczeń i zabiegów, dzięki którym poprawi się ruchomość w stawach, zmniejszy nadmierne napięcie mięśni i wzmocni określone struktury. Fizjoterapeuta podpowiada co robić, aby zminimalizować dolegliwości bólu pleców i wypracować właściwe nawyki w codziennym życiu. Jeśli zajdzie konieczność kieruje na konsultacje do specjalisty z zakresu ortopedii dr n. med. Jerzego Grzywocz przyjmującego w naszym centrum.

Nasi fizjoterapeuci

mgr Agnieszka Bronisz

mgr Roksana Basek

mgr Wojciech Matyasik

mgr Kamil Bryś

mgr Jakub Hoła

Pozostałe usługi

Rehabilitacja ortopedyczna
Rehabilitacja stomatologiczna
Rehabilitacja
poporodowa
Podologia
Wkładki
Terapia
radiofalowa
Terapia
manualna
Suche
igłowanie

Kinesiotaping

Fizykoterapia
Masaż
kompresyjny